Lístková lotéria pokračuje! Spustili sme druhé kolo súťaže

Zväz autobusovej dopravy  pokračuje v odmeňovaní  svojich cestujúcich. Po úspešnom prvom kole lístkovej lotérie odštartovalo ďalšie, v ktorom sú pre súťažiacich opäť pripravené fantastické ceny.

Prvých výhercov tohtoročnej lístkovej lotérie, do ktorej bolo spoločne prihlásených až 6641 lístkov, už poznáme. Poukazy na cestovanie autobusom získali Silvia Kováčová, Aneta Viskupová a Roman Lukáš.  Zúfať však nemusia ani tí, na ktorých sa tentokrát šťastie neusmialo alebo sa nestihli do súťaže zapojiť.  Lístková lotéria pokračuje druhým kolom, ktoré odštartovalo 16. novembra.

Výhry lístkovej lotéria sú aj tentoraz lákavé. V hre sú kredity na cestovanie autobusom vo výške 70 eur a 150 eur. Výherca prvého miesta získa okrem kreditu na cestovanie autobusom vo výške 100 eur aj víkendový wellness pobyt v Zámockom hoteli Galicia Nueva pre dve osoby. „Prvým trom výhercom srdečne gratulujeme a veríme, že skvelé ceny, ktoré sme pre cestujúcich pripravili, motivujú využiť túto príležitosť aj ostatných,“ povedal Peter Sádovský, prezident Zväzu autobusovej dopravy.

Spôsob akým sa do súťaže zapojiť ostáva rovnaký. Zapojiť sa môžu všetci, ktorí na cestovanie využívajú služby jedného z autobusových dopravcov, ktorý je členom Zväzu autobusovej dopravy. Pre účasť v súťaži je potrebné navštíviť  web www.skusbus.sk  a následne vyplniť krátky formulár s číslom autobusového lístka.  Výhercovia druhého kola lístkovej lotérie budú známi už 15. decembra.