BUS SHOW 2018 – prvý autobusový veľtrh na Slovensku

Už onedlho, v dňoch 5. až 7. júna 2018, sa v Nitre uskutoční prvý autobusový veľtrh na Slovensku. BUS SHOW 2018 s podtitulom „ZDRAVÁ DOPRAVA“ sa bude konať na ploche 4 600 m² a zúčastní sa ho viac než 30 vystavovateľov. Prihlásené sú spoločnosti, prinášajúce na Slovensko najnovšie technológie z oblastí elektronického riadenia verejnej dopravy, informačných a odbavovacích systémov. Súčasťou veľtrhu bude aj celodenná konferencia Elektrické autobusy pre mesto v kontexte Smart city.

Slovenský veľtrh BUS SHOW zdravá doprava vznikol na základe skúseností s podobným projektom v Česku. Ukázať má nové efektívne riešenia vo verejnej doprave. Ide o najväčšie dopravné fórum, kde sa stretnú výrobcovia, predajcovia autobusov aj vývojári inteligentných systémov s dopravcami.

Verejná doprava má kľúčovú nezastupiteľnú úlohu v modernom svete a jej význam sa bude aj naďalej posilňovať. Čoskoro sa dočkáme nových moderných trendov a nových technológií. Preto sa aj organizátori snažili prilákať maximum vystavovateľov, ktorí plochy zaplnia najmodernejšími dopravnými prostriedkami a technológiami.  BUS SHOW je jedným z mnohých kameňov dopravnej mozaiky, ktorý môže prispieť k skvalitneniu verejnej dopravy na Slovensku. Všetko v duchu motta veľtrhu: Ako to urobiť, aby ľudia radi cestovali hromadne.

Podrobnejšie informácie nájdete na webstránke veľtrhu: busshow.eu